Oferta pracy

2022-02-02
Samodzielny Księgowy/ Samodzielna księgowa
Oriens
STANOWISKO: Samodzielny Księgowy LOKALIZACJA: Cała Polska

W związku z rozszerzeniem działu księgowości w naszej firmie, poszukujemy pracownika na stanowisko: samodzielny księgowy.

Wymagania
  • min 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości;
  • znajomość Ustawy o Podatku Dochodowym i Podatku VAT;
  • znajomości systemów klasy ERP
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole;
  • rzetelność, sumienność oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków.
  • mile widziane doświadczenie w transakcjach zagranicznych
Obowiązki pracownika
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami;
  • sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych;
  • pomoc w przygotowaniu sprawozdań finansowych;
  • księgowanie operacji gospodarczych;
  • wprowadzanie przelewów do banku;
  • prowadzenie rejestru środków trwałych;
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej;
Oferujemy

  • praca w kameralnym zespole
  • praca na pełny etat (elastyczne rozpoczęcie pracy w przedziale 7:00-9:00)
  • szkolenia;
  • wsparcie merytoryczne;
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie księgowości i prawa podatkowego.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu