Oferta pracy

2021-04-26
Pracownik fizyczny/ pomocnik montera
STANOWISKO: Pracownik fizyczny/ pomocnik montera LOKALIZACJA: Szwecja, Niemcy, Irlandia, Francja, Portugalia
Opis ogłoszenia

Wymagania
  • Umiejętność wykonywania standardowych pomocniczych prac budowlano-montażowych,
  • Doświadczenie w pracy jako samodzielny monter wentylacji jak i/lub budowlanej - będzie dodatkowym atutem,
  • Własne podstawowe narzędzia do montażu,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • Chęć uczenia się,
  • Dbałość o estetykę pracy,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
Obowiązki pracownika
  • Pomoc w montażu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz hydraulicznych;
  • Wykonywanie prac towarzyszących.
Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy zlecenie lub B2B (działalność gospodarcza),
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Wynagrodzenie wypłacane 14 dni od wystawienia rachunku/ faktury.
  • Planowany start: maj/czerwiec

Uwaga! W przypadku montażu w Szwecji konieczność zarejestrowania działalności w systemie ID06 w celu wyrobienia karty ID06 2.0.

Stawiamy na nawiązywanie długofalowych relacji z pracownikami!

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu !

Zapraszam do kontaktu.