Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2021-10-19
Starszy Projektant 3D BIM
Oriens
STANOWISKO: Starszy Projektant 3D BIM LOKALIZACJA: Gdańsk, Szczecin, Warszawa
Opis ogłoszenia

Firma ORIENS zaprasza do współpracy specjalistów, absolwentów i studentów ostatnich lat studiów na kierunkach Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Mechanika (oraz na kierunkach pokrewnych). Oferta współpracy skierowana jest do osób, które chcą rozszerzać swoje umiejętności w zakresie projektowania w obszarze instalacji sanitarnych, mechanicznych lub/i elektrycznych w branży IT (dla firm tj. np. Intel, Microsoft, Google).

Na tym stanowisku będziesz wspierać zespół projektowy swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie pracy w środowisku BIM, współpracując również z zespołami projektowymi z krajów anglojęzycznych przy projektach z zakresu instalacji sanitarnych i mechanicznych.

Szukamy osób chętnych do zdobywania doświadczenia, nastawionych na rozwój zawodowy oraz gotowych do przyjmowania odpowiedzialności za samodzielną realizację powierzonych zadań.

Wymagania
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w modelowaniu w oprogramowaniu Revit MEP
  • Umiejętność koordynacji 5 osobowego zespołu projektantów
  • Dyplom Inżyniera, wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie przy projektach BIM
  • Udział w kilkudniowych wyjazdach służbowych, w tym zagranicznych,
  • Odbyte szkolenia w kierunku projektowania BIM
  • Dodatkowe atuty
  • Biegłość w raportowaniu i komunikacji z zespołami zewnętrznymi
  • Doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji projektowej
  • Znajomość języka Angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Doświadczenie w kompleksowym wdrażaniu zarządzanego procesu BIM w firmach projektowych. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy wdrażaniu takiego procesu w projektach instalacji sanitarnych, mechanicznych
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych
  • Czynny udział w spotkaniach z Zamawiającym
Obowiązki pracownika
  • Wspieranie projektowy swoją wiedzą i w zakresie pracy w środowisku BIM
  • współpraca z zespołami projektowymi z krajów anglojęzycznych przy projektach z zakresu instalacji sanitarnych i mechanicznych
Oferujemy

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenia
  • Możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Dodatkowe informacje