Oferta pracy

2021-10-19
Młodszy Projektant 3D BIM / Asystent Projektanta 3D BIM
STANOWISKO: Młodszy Projektant 3D BIM / Asystent Projektanta 3D BIM LOKALIZACJA: Gdańsk, Szczecin, Warszawa

Firma ORIENS zaprasza do współpracy specjalistów, absolwentów i studentów ostatnich lat studiów na kierunkach Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Mechanika (oraz na kierunkach pokrewnych). Oferta współpracy skierowana jest do osób, które chcą rozszerzać swoje umiejętności w zakresie projektowania w obszarze instalacji sanitarnych, mechanicznych lub/i elektrycznych w branży IT (dla firm tj. np. Intel, Microsoft, Google).

Na tym stanowisku będziesz modelować urządzenia instalacji sanitarnych, mechanicznych lub/i elektrycznych w programie Revit Autodesk.

Wymagania
  • 1. Znajomość oprogramowania Revit MEP
  • 2. Dyplom Inżyniera, wykształcenie techniczne
  • 3. Znajomość języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowe atuty:
  • 1. Znajomość oprogramowania Navisworks Manage
  • 2. Znajomość tworzenia Revit Families, znajomość Dynamo
  • 3. Dyplom Inżyniera Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska, Wydziału Mechanicznego
  • 4. Odbyte szkolenia w kierunku projektowania BIM
Obowiązki pracownika
  • Modelowanie instalacji sanitarnych, mechanicznych lub/i elektrycznych w programie Revit Autodesk.
Oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenia
  • Możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu i polub nas na Facebooku @orienseu !