Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2021-06-28
Inżynier sprzedaży - Konstruktor - branża HVAC
Vent Trade
STANOWISKO: Inżynier sprzedaży - branża HVAC LOKALIZACJA: Gdańsk
Opis ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy VENT TRADE obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier sprzedaży - konstruktor - branża HVAC

Wymagania
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku aktywnego przedstawiciela handlowego,
  • atutem będzie doświadczenie w branży wentylacyjnej (HVAC), technicznej lub narzędziowej,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • nastawienie na realizację powierzonych zadań, "osobowość sprzedażowa",
  • zaangażowanie, komunikatywność, pozytywne nastawienie,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • prawo jazdy - kat. B,
  • posługującej się pakietem MS Office.
  • Obsługa programów graficznych 2D CAD (mile widziana znajomość programów modelowania 3D, BIM)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
Obowiązki pracownika
  • realizację planów sprzedaży na powierzonym terenie,
  • pozyskiwanie nowych Partnerów handlowych,
  • utrzymywanie długotrwałych, dobrych relacji z Partnerami handlowymi Firmy,
  • kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy,
  • przygotowywanie ofert,
  • wsparcie techniczne projektów.
Oferujemy

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanych kompetencji i powierzonych obowiązków,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • udział w ciekawych projektach międzynarodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość pracy zdalnej (5 dni w miesiącu),
  • praca w Gdańsku + możliwe delegacje.

Strona firmy: https://venttrade.eu/