Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2021-02-12
Specjalista ds. zakupów z j. angielskim
Vent Trade
STANOWISKO: Specjalista ds. zakupów z j. angielskim LOKALIZACJA: Gdańsk
Opis ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów z j. angielskim

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny,
  • Doświadczenie pracy w branży budowlanej lub HVAC – mile widziane,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zakupy/sprzedaż/logistyka),
  • Umiejętność negocjacji i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność radzenia sobie z realizacją zadań pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność - wyjazd służbowe do dostawców, udział w targach, etc.
Obowiązki pracownika
  • Poszukiwanie nowych dostawców i rozwiązań produktowych/surowcowych na potrzeby procesu produkcyjnego oraz celem skutecznego wdrożenia nowych projektów,
  • Stałe poszukiwanie oszczędności i budowanie relacji z dostawcami, renegocjacja aktualnych warunków,
  • Analiza prognoz sprzedaży i produkcji pod kątem przyszłego zapotrzebowania na materiały i usługi,
  • Negocjowanie warunków i cen zakupu materiałów oraz kształtowanie polityki zakupowej różnych grup asortymentowych,
  • Optymalizacja procesów, metod i narzędzi w obszarze zarządzania łańcuchami dostaw,
  • Aktywne działanie na rzecz obniżenia kosztów zakupu komponentów i usług do celów produkcyjnych,
  • Tworzenie wartości dodanej dla Klientów poprzez poszukiwanie i proponowanie zupełnie nowych rozwiązań zakupowych w projektach dostarczanych przez dział sprzedaży.
Oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dużą swobodę działania oraz raportowanie bezpośrednio do Zarządu firmy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu!