Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2022-01-10
Specjalista ds. zakupów strategicznych
Vent Trade
STANOWISKO: Specjalista ds. zakupów strategicznych LOKALIZACJA: Gdańsk
Opis ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. zakupów strategicznych

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe lub techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodny kontakt.
  • Doświadczenie pracy w branży budowlanej lub HVAC – mile widziane,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zakupy/sprzedaż/logistyka).
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy, ustalania priorytetów w realizacji zadań, zdolności analityczne.
  • Umiejętność negocjacji i efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej.
  • Samodzielność.
  • Umiejętność radzenia sobie z realizacją zadań pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność - wyjazd służbowe do dostawców, udział w targach, etc.
Obowiązki pracownika
  • Poszukiwanie nowych dostawców i rozwiązań produktowych/surowcowych na potrzeby procesu produkcyjnego oraz celem skutecznego wdrożenia nowych projektów.
  • Stałe poszukiwanie oszczędności i budowanie relacji z dostawcami, renegocjacja aktualnych warunków.
  • Analiza prognoz sprzedaży i produkcji pod kątem przyszłego zapotrzebowania na materiały i usługi.
  • Negocjowanie warunków i cen zakupu materiałów oraz kształtowanie polityki zakupowej różnych grup asortymentowych.
  • Optymalizacja procesów, metod i narzędzi w obszarze zarządzania łańcuchami dostaw.
  • Aktywne działanie na rzecz obniżenia kosztów zakupu komponentów i usług do celów produkcyjnych.
  • Tworzenie wartości dodanej dla Klientów poprzez poszukiwanie i proponowanie zupełnie nowych rozwiązań zakupowych w projektach dostarczanych przez dział sprzedaży.
  • Kontrola poziomu realizacji jakości, terminowości dostaw, wyjaśnianie niezgodności.
Oferujemy

Adekwatne wynagrodzenie do posiadanych kompetencji i powierzonych obowiązków.

Zatrudnienie na umowę o pracę.

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym.

Udział w ciekawych projektach międzynarodowych.

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia kierunkowe oraz udział w budowaniu działu zakupowego.

Niezbędne narzędzia do pracy.

Możliwość pracy zdalnej (5 dni w miesiącu).

Praca w Gdańsku.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.