Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2021-05-25
Manager rozwoju biznesu/ Business development manager
Oriens
STANOWISKO: Manager rozwoju biznesu/ Business development manager LOKALIZACJA: Gdańsk
Opis ogłoszenia

W związku z rozwojem firmy poszukujemy: Manager rozwoju biznesu/ Business development manager

Wymagania
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w planowaniu koncepcji i strategii nowego projektu biznesowego oraz jego realizacja,
  • znakomite umiejętności komunikacyjne używane w czasie spotkań sprzedażowych i informacyjnych,
  • umiejętności skalowania biznesu na nowe rynki,
  • umiejętności analizy i poszukiwania wiedzy o potencjale rynku i klientach,
  • gotowości do prowadzenia negocjacji z najważniejszymi klientami,
  • współpracy z działami wspierającymi firmę,
  • doświadczenia w prowadzeniu projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem,
  • nastawienia na realizacje przychodów i zakładanego wyniku firmy,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • zarządzanie operacyjne i nadzór nad pracą podległych osób,
  • nadzór nad jakością obsługi klientów,
  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów celem wzrostu sprzedaży i zwiększenia udziału w rynku,
  • aktywny udział w targach, imprezach branżowych i innych aktywnościach marketingowych,
  • analizowanie rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz przestrzeganie przyjętych zasad i standardów,
  • kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży, w tym przygotowywanie prezentacji sprzedażowych, ofert, prowadzenie spotkań biznesowych oraz koordynacja procesu negocjacji i podpisywania umów,
  • ciągłe doskonalenie procesów wewnętrznych oraz swojego zespołu,
  • raportowanie i analizowanie wyników,
  • współpraca z Zarządem w obszarze kreowania strategii rozwoju biznesu i zarządzania projektami,
  • odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów,
  • udział w spotkaniach z kluczowymi partnerami biznesowymi Spółki,
  • znajomość branży HR oraz HVAC będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki pracownika
  • przygotowanie strategii rozwoju firmy Oriens HR,
  • przygotowanie koncepcji, modelu biznesowego, planu projektu, budżetu i zakładanego wyniku,
  • aktywne prowadzenie rozmów i negocjacji z obecnymi klientami i partnerami biznesowymi,
  • rozwój biznesu,
  • koordynacja prac i procesów z działami firmy wspierającymi projekt (dział koordynacji, dział HR, dział Back-Office).
Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w Grupie Ciecholewski Wentylacje;
  • umowę o prace z atrakcyjnym wynagrodzeniem lub kontrakt B2B;
  • praca w kameralnym zespole;
  • szkolenia.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu !

Zapraszam do kontaktu.