Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2020-11-16
HYDRAULIK - praca w Szwecji
Oriens
STANOWISKO: Hydraulik LOKALIZACJA: Szwecja, Lulea
Opis ogłoszenia

Kończy Ci się kontrakt w obecnej firmie? Poszukujesz solidnego pracodawcy? Chciałbyś wyjechać za granicę? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Wymagania
  • Doświadczenie na wskazanym stanowisku
  • Umiejętność wykonywania instalacji sanitarnych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziane)
Obowiązki pracownika
  • Montaż rur HDPE (czarne) plastikowe + miedziane
  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych oraz grzewczych
  • Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacji
  • Montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd.
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie B2B lub umowy zlecenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Korzystny wymiar czasu pracy
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem
  • Pomoc w zorganizowaniu transportu
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy

Nie czekaj - aplikuj i dołącz do Nas!