Oferta pracy

2021-05-04
Konstruktor-technolog
STANOWISKO: Konstruktor-technolog LOKALIZACJA: Koźmin koło Starogardu Gdańskiego

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy: technika lub inżyniera mechanika na stanowisko konstruktor-technolog.

Wymagania
  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym lub sanitarnym;
  • umiejętność opracowywania dokumentacji rysunkowej w programie AutoCad 2D;
  • umiejętność opracowywania dokumentacji rysunkowej w programie Inventor (3D) lub SolidWorks (3D) będzie dodatkowym atutem;
  • opracowanie i wdrażanie dokumentacji niezbędnej do realizacji procesu produkcyjnego, np. dokumentacja konstrukcyjna, dokumentacja technologiczna itp.;
  • praca z arkuszami kalkulacyjnymi Excel,
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym.
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
Obowiązki pracownika
  • opracowywanie dokumentacji rysunkowej w programie AutoCad 2D;
  • opracowywanie i wdrażanie dokumentacji niezbędnej do realizacji procesu produkcyjnego;
  • praca z arkuszami kalkulacyjnymi Excel.
Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w Grupie Ciecholewski Wentylacje;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia;
  • wsparcie merytoryczne.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu!