Oferta pracy

2021-02-10
Asystent/ka ds. Obsługi klienta/ Back-Office
Vent Trade
STANOWISKO: Asystent LOKALIZACJA: Gdańsk

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystenta/ki ds. Obsługi klienta/ Back-Office

Wymagania
  • znajomość języka angielskiego w piśmie w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu Office;
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
  • komunikatywność.
Obowiązki pracownika
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta (wprowadzenie zamówień, fakturowanie, obsługa reklamacji pomoc w organizacji transportu, rozwiązywaniu problemów logistyki, produkcji w trakcie realizacji);
  • kontakt z dostawcami;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
Oferujemy

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanych kompetencji i powierzonych obowiązków,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie (okres próbny), a następnie na umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • wsparcie innych uczestników zespołu projektowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu !

Tagi