Oferta pracy

2020-10-06
Konstruktor Central Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych/ technolog
STANOWISKO: Konstruktor Central Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych LOKALIZACJA: Koźmin, k. Starogardu Gdańskiego

Dla naszego klienta, dużej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy:
Konstruktora central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wymagania
  • ukończone studia z mechaniki i budowy maszyn,
  • dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętność doboru technicznego oraz projektowania central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • biegła obsługa programów wspomagających projektowanie i dóbr techniczny,
  • bardzo dobra umiejętność rysowania w programie AutoCad 2D,
  • bardzo dobra znajomość funkcjonalności arkuszy kalkulacyjnych Excel,
  • posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu komunikatywnym,
  • samodzielna, dobra organizacja pracy nad zleconymi projektami.
Obowiązki pracownika
  • dobór techniczny oraz projektowanie central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • przygotowanie dokumentacji do oferty oraz dokumentacji technicznej do produkcji urządzeń,
  • wycena technicznego kosztu wytworzenia urządzeń.
Oferujemy

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanych kompetencji i powierzonych obowiązków,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • wsparcie innych uczestników zespołu projektowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu !