Oferta pracy

2021-03-03
Spedytor
STANOWISKO: Spedytor LOKALIZACJA: Koźmin koło Starogardu Gdańskiego

Dla naszego klienta, dużej firmy z branży logistycznej poszukujemy: Spedytora

Wymagania
  • Znajomość rynku transportu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie lub języka niemieckiego.
  • Rok doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora (mile widziane).
  • Doświadczenie w zakresie organizacji ładunków LTL i FTL (mile widziane).
  • Umiejętność budowania długofalowej współpracy z klientami i podwykonawcami.
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  • Samodzielność, sumienność i dokładność.
Obowiązki pracownika
  • Realizacja i bieżąca obsługa przewozów międzynarodowych.
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych.
  • Monitorowanie procesów spedycyjnych i transportowych.
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu!