Oferta pracy

2021-04-22
Koordynator ds. Projektu HR
Oriens
STANOWISKO: Koordynator LOKALIZACJA: Lulea

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Lulea (Szwecja)

Wymagania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).
  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Dobra organizacji pracy.
Obowiązki pracownika
  • Kontakt z Klientami.
  • Koordynacja projektu w Szwecji.
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego oraz innymi działami firmy
  • zaangażowanymi w proces realizacji projektów rekrutacyjnych.
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca w systemie 6 tygodni (w Szwecji) na 1 tydzień (w Polsce).
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę lub B2B (działalność gospodarcza) lub umowy zlecenie.