Oferta pracy

2021-01-20
Młodszy specjalista/ inżynier - konstruktor - obróbka metali
Vent Trade
STANOWISKO: młodszy specjalista/ konstruktor LOKALIZACJA: Gdańsk

Międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się firma Vent Trade Sp. Z o.o. poszukuje młodszego specjalistę/ inżyniera konstruktora do pracy w branży produkcyjnej- obróbka metali. Praca od zaraz.

Wymagania
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • znajomość programu Autocad;
  • znajomość pakietu MS Office (excel, word);
  • wykształcenie/ w trakcie wykształcenia technicznego (preferowane: budownictwo/ mechaniczny);
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym B2;
  • umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • komunikatywność;
  • mile widziana umiejętność pracy w programie Solidworks;
  • mile widziany status studenta;
Obowiązki pracownika
  • projekty koncepcyjne konstrukcji stalowych wolnostojących;
  • obliczanie kosztów wytworzenia produktu;
  • ofertowanie;
  • kontakt z klientem/dostawcami/ współpraca z technologami i konstruktorami;
  • współpraca z działem produkcji w ramach bieżących zadań
Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy/ możliwość pracy zdalnej (min. 80 godzin miesięcznie)
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej;
  • możliwość rozwoju;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • praca na umowę zlecenie.