Oferta pracy

2020-11-25
Tokarz/ Frezer
Oriens
STANOWISKO: Tokarz LOKALIZACJA: Koźmin

Dla naszego klienta, dużej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy: Tokarza/ Frezera

Wymagania
  • znajomość zagadnień związanych z obróbka mechaniczną,
  • wykształcenie minimum zawodowe (tokarz lub frezera lub pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza - mile widziane,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomość podstaw budowy maszyn,
  • sumienność,
  • odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność.
Obowiązki pracownika
  • obsługa tokarki uniwersalnej oraz innych maszyn; dłutownicy, wiertarki i itp.,
  • przygotowanie materiałów do obróbki mechanicznej,
  • wykonywanie detali według dokumentacji, ustaleń lub na podstawie wzorów,
  • wykonywanie części zamiennych do maszyn,
  • obróbka plastyczna blach na tokarkach,
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów.
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w pełnym wymiarze godzin od 6-14 (+możliwe nadgodziny)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwijania doświadczenia zawodowego przy różnych rodzajach obróbki.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu !