Oferta pracy

2020-11-16
Team Leader ekipy hydraulików
STANOWISKO: Team Leader ekipy hydraulików LOKALIZACJA: Lulea Szwecja
Opis ogłoszenia

  • doświadczenie w zawodzie jako hydraulik min. 2 lata,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (umożliwiający zdanie egzaminu BHP w języku angielskim),
  • umiejętność zarządzania i kierowania zespołem.

Obowiązki pracownika
  • montaż rur HDPE (czarne) plastikowe + miedziane,
  • montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych,
  • montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji,
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • czuwanie nad przestrzeganiem zasad BHP na budowie.
Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy B2B (działalność gospodarcza) lub umowa zlecenie,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • wynagrodzenie wypłacane 15 dni od wystawienia faktury.
Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku orienseu !

Uwaga! W przypadku montażu w Szwecji konieczność zarejestrowania działalności w systemie ID06 w celu wyrobienia karty ID06 2.0.