Oferta pracy

2020-10-16
Inżynier ds. ofertowania
Vent Trade
STANOWISKO: Konstruktor/ Inżynier LOKALIZACJA: Gdańsk

W związku z powiększeniem działu poszukujemy pracownika na stanowisko:
Konstruktor/ Inżynier sprzedaży/ inżynier ds. ofertowania

Wymagania
  • ukończone studia techniczne (branża budowlana, instalacyjna, mechaniczna),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, praktyki - mile widziane,
  • dobra obsługa programów wspomagających projektowanie,
  • umiejętność rysowania w programie AutoCad 2D, 3D,
  • dobra znajomość funkcjonalności arkuszy kalkulacyjnych Excel,
  • posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu komunikatywnym,
  • samodzielna, dobra organizacja pracy nad zleconymi projektami,
  • energiczność i pomysłowość,
  • chęć pracy jako konstruktor lub w dziale sprzedaży.
Obowiązki pracownika
  • wsparcie działu projektowego,
  • wsparcie działu sprzedaży,
  • obsługa projektów,
  • kontakt z kontrahentami i innymi działami,
  • projektowanie,
  • przygotowanie dokumentacji do oferty.
Oferujemy

  • wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące) następnie umowa o pracę,
  • praca w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • wsparcie innych uczestników zespołu projektowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu !

Zapraszam do kontaktu.