Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2020-10-06
Lider - monter wentylacji z językiem niemieckim
Oriens
STANOWISKO: Lider LOKALIZACJA: Niemcy
Opis ogłoszenia

Wymagania
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność tworzenia kalkulacji,
  • Doświadczenie w pracy jako samodzielny monter wentylacji (minimum 1 rok),
  • Ogólna wiedza z zakresu wentylacji i klimatyzacji,
  • Mile widziany certyfikat SCC VCA.
Obowiązki pracownika
  • prace administracyjne na budowach (północna oraz zachodnia część Niemiec),
  • reprezentowanie kontrahenta na budowie,
  • kontakt z pracownikami - pomoc w tłumaczeniu poleceń osobą nie znającym języka niemieckiego,
  • tworzenie kalkulacji,
  • montaż wentylacji,
  • zastępowanie pracowników.
Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy B2B (działalność gospodarcza),
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • Wynagrodzenie wypłacane 15 dni od wystawienia faktury.
  • Planowany start: październik/ listopad.

Stawiamy na nawiązywanie długofalowych relacji!

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu !

Zapraszam do kontaktu.