Oferta pracy

2020-11-16
Team Leader monterów wentylacji
STANOWISKO: TL monterów wentylacji LOKALIZACJA: Lulea Szwecja
Opis ogłoszenia

Wymagania
  • doświadczenie w pracy jako samodzielny monter wentylacji min. 2 lata,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (umożliwiający zdanie egzaminu BHP w języku angielskim),
  • umiejętność zarządzania i kierowania zespołem,
  • ogólna wiedza z zakresu wentylacji i klimatyzacji,
  • mile widziany certyfikat SCC VCA.
Obowiązki pracownika
  • montaż wentylacji zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • zarządzanie grupą podległych monterów wentylacji,
  • czuwanie nad zasadami BHP.
Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy B2B (działalność gospodarcza),
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • wynagrodzenie wypłacane 15 dni od wystawienia faktury.
  • planowany start: styczeń.

Stawiamy na nawiązywanie długofalowych relacji!

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu !

Zapraszam do kontaktu.