Szczegóły ogłoszenia

Oferta pracy

2020-10-07
Monter systemów wentylacyjnych
Oriens
STANOWISKO: Monter systemów wentylacyjnych LOKALIZACJA: Za granicą (Szwecja, Francja, Niemcy, Irlandia)
Opis ogłoszenia

Wymagania
  • doświadczenie w pracy jako samodzielny monter wentylacji (co najmniej 1 rok)
  • dokładności i sumienności,
  • ogólna wiedza z zakresu wentylacji i klimatyzacji,
  • własne podstawowe narzędzia do montażu,
  • język angielski komunikatywny wymagany,
  • mile widziany certyfikat SCC VCA.
Obowiązki pracownika
  • Montaż wentylacji zgodnie z rysunkiem technicznym.
Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy zlecenie lub B2B (działalność gospodarcza),
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • wynagrodzenie wypłacane 14 dni od wystawienia rachunku/ faktury.
  • planowany start: styczeń.

Uwaga! W przypadku montażu w Szwecji konieczność zarejestrowania działalności w systemie ID06 w celu wyrobienia karty ID06 2.0.

Stawiamy na nawiązywanie długofalowych relacji z pracownikami!

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu
Polub nas na Facebooku @orienseu !

Zapraszam do kontaktu.