Oferta pracy

2021-06-28
Spawacz TIG
Oriens
STANOWISKO: Spawacz LOKALIZACJA: Koźmin
Opis ogłoszenia

Dla firmy z branży produkcyjnej poszukujemy: spawaczy TIG

Wymagania
  • 2 lata doświadczenia jako spawacz,
  • ważny certyfikat lub książeczka spawacza,
  • zdolności manualne,
  • umiejętność czytania instrukcji obsługi maszyn i urządzeń,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zdolność szybkiego uczenia się,
  • zacięcie techniczne,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność,
  • zorganizowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami produkcyjnymi,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • podstawy matematyki i geometrii.
Obowiązki pracownika
  • Spawanie metodą TIG (141 - rury)
Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy B2B (działalność gospodarcza) - min 40h/tygodniowo lub umowa zlecenie.
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
  • Wynagrodzenie wypłacane 15 dni od wystawienia faktury.

Przed rozpoczęciem pracy - próbki spawania w Koźminie (woj. pomorskie).

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu
Polub nas na Facebooku @orienseu !