Oferta pracy

2021-04-23
Elektryk
Oriens
STANOWISKO: Elektryk LOKALIZACJA: Szwecja
Opis ogłoszenia

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Szwecja

Zapraszamy także całe zespoły specjalistów, w których dopuszczamy obecność osób bez znajomości języka obcego.

Wymagania
  • naprawy urządzeń elektrycznych,
  • uprawnienia SEP do minimum do 20kV,
  • sprawdzanie urządzeń i wystawianie atestów przeglądów elektrycznych dla elektronarzędzi które tego wymagają,
  • wykształcenie zawodowe/techniczne lub 2 lata praktyki w zawodzie elektryka,
  • umiejętność wykonywanie przeglądów i kontroli urządzeń i instalacji elektrycznych – mile widziana,
  • znajomość obsługi podręcznych urządzeń elektromechanicznych,
  • zdolności manualne potrzebne na stanowisku elektryka.
Obowiązki pracownika
  • montażem instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną.
Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy zlecenie lub B2B (działalność gospodarcza).
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
  • Wynagrodzenie wypłacane 15 dni od wystawienia faktury.
  • Przewidywany start: maj/ czerwiec

Uwaga! W przypadku montażu w Szwecji konieczność zarejestrowania działalności w systemie ID06 w celu wyrobienia karty ID06 2.0.

Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu
Polub nas na Facebooku @orienseu !

Tagi